Reklam
Reklam

Başkan Buğaçayır Sakarya Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti

BBP Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır, Sakarya Araştırma Hastanesi Müdürü Yavuz Bingöl ve müdür yardımcısı İsmail Mustafa’yı makamında ziyaret etti. 

Başkan Buğaçayır Sakarya Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti
08 Nisan 2022 - 22:10
Pandemi sonrası araştırma hastanelerindeki yoğunluğun gündeme getirildiği ziyarette, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın pandemi sürecini başarıyla yönetmesine dikkat çekildi. Araştırma hastanesinin ortalama yüzde 80 doluluk oranında faaliyetlerine devam ettiği belirtildi. Başkan Buğaçayır, vatandaş yararına olan her konuda iş birliklerine ve projelere açık olduğunu belirttiği konuşmasında ‘’ Pandemi sürecini başarıyla yöneten Fahrettin Koca ve ekip arkadaşları olarak destek veren sizlere borçluyuz. Çalışmalarınızı da yakinen takip ve taktir ediyoruz. Sakarya Araştırma Hastanesi en iyi hastaneler arasında gösterilmeye yaklaşıyor. Başarılarınızın devamını dilerim. ‘’ dedi. Müdür Bingöl ve yardımcısı Mustafa ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ‘’ Ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. Sağlık ihmale gelmez, ekip arkadaşlarımızla beraber büyük bir özveri ve titizlikle çalışıyoruz. Aynı şekilde çalışmaya da devam edeceğiz. Çalışmalarınızı beğenerek takip ediyoruz. BBP Serdivan kısa sürede çok yol kat etti.’’ İfadelerini değindiler. 
Başkan Buğaçayır ziyaret sonunda tüm hastalara acil şifalar diledi. Hastanede yapılan kısa keşif turunun ardından sona erdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum