Reklam
Reklam

Beşköprüspor'dan Muhteşem sezon açılışı

Sunuculuğunu Özcan Yemiş'in yaptığı Sakarya 1. Amatör ligde mücadele eden Beşköprüspor  kendi tesislerinde yapmış olduğu Sezon açılışı ve Dayanışma gecesi etkinliği ile sezona meraba dedi.

Beşköprüspor'dan Muhteşem sezon açılışı
24 Eylül 2023 - 10:01
ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TFF Sakarya futbol il temsilcisi Tezcan Demir,Serdivan İYİ Parti ilçe başkanı Ahmet Uçak,Beşköprü mahallesi Muhtarı Abdullah Ergin,Ahmediye Muhtarı Nedim Yılmazer,Çaybaşıfuadiye Muhtarı Ayhan İnan,geçtiğimiz yıl ve bu yıl Beşköprüspora destek veren iş adamları ve mahalle sakinleri bu etkinliğe iştirak ettiler.
2023-2024 yılında mücadele edecek Beşköprüspor futbolcularının tanıtımının ardından sponsorlara plaket takdimi yapılırken destek amacı ile yapılan çekilişte katılcılara çeşitli hediyeler verildi.
Sakaryanın güçlü seslerinden Bilal Yılmazer ve Karadeniz müziğinin renkli sesi Serkan Polat ‘ın müzik şöleni geceye damga vurdu.
Beşköprüspor Başkanı İsmail Karabıyık’’Çok büyük zorluklar içinde kurmuş olduğumuz Beşköprüspor şükürki bugün Sakarya futbolunda adından söz ettiren bir kulüp haline geldi.Bugün 2023-2024 sezonu açılışında sporcularımızın taraftarları ile bütünleşmesine vesile olacak bir dayanışma gecesi düzenledik.Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmıyan spor camiası büyüklerime,bizlere destek veren sponsormarımıza,gece gündüz demeden bu kulübe destek veren yönetim kurulumuza,bizleri yalnız bırakmıyan taraftarlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.Sporum birleştiriciliğine sonuna kadar inanıyoruz.,Bu gençlere destek yapan fikri zikri ne olursa olsun kimin yaptığı önemli olmayan bir zorlu mücadelede en ufak katkısı olanlar bizim baştacımızdır.Sporun ardında başka bir şey aramak görevden kaçmaktır.Beşköprüspor her zaman kendini Beşköprülü hissedenlerle değil,yürekten Beşköprülüyüm diyenlerle mücadeleye devam edecektir.’’dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum